KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14222005
nr 1422 2005
Akvarell
S Mjod. "Slussen mot söder 1906". Signerad, daterad 2009. Akvarell, bildmått: 27x38cm, yttermått inklusive ram: 44x54cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:49:25
300 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm